×
home Oferta handlowa Technologia Nasze rozwiązania Blog Kontakt Zadzwoń 516 829 387 email biuro@forenergy.pl adres ul. Dekabrystów 41b, 42-215 Częstochowa
☰ MENU

Dzięki współpracy z nami możesz zredukować wydatki na energię elektryczną i gaz od kilku do nawet kilkudziesięciu procent.

Oferta dla Rolnictwa

Fotowoltaika pozwala bezpośrednio przetwarzać światło słoneczne w energię elektryczną. Ogniwa łączą się w tak zwane moduły fotowoltaiczne.

Nasze stanowiska pracy, w szczególności w firmach IT czy na produkcji, nie byłyby Znajdują się one w specjalnej obudowie, która chroni je przed wilgocią, korozją, zanieczyszczeniem i negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. Połączone w większe zespoły tworzą panele fotowoltaiczne.

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji zapraszamy!

Instalacje są trwałe i praktycznie bezawaryjne, a przy tym bezpieczne dla środowiska.

Mogą być budowane jako niezależne systemy o różnej mocy – od kilku watów do kilku megawatów. Możliwe jest tworzenie modułów i paneli o zróżnicowanej wielkości, które sprawdzą się w konkretnych warunkach i dziedzinach gospodarki.

Domowa instalacja fotowoltaiczna sprawia, że czysta energia ze słońca pokrywa zapotrzebowanie Gospodarstwa rolne mają szczególnie duże możliwości, aby znaleźć miejsce dla takich instalacji. Idealne są duże powierzchnie dachów zarówno budynków mieszkalnych, jak i zabudowań gospodarczych. Można zamontować ją również na gruncie, na nieużytkach rolnych. Takie miejsce świetnie sprawdzi się do wybudowania naziemnej elektrowni słonecznej.

Rozwiązania z zakresu pozyskiwania energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii jest szczególnie atrakcyjna dla rolników. Instalacja fotowoltaiczna pozwala na całkowite wyeliminowanie emisji dwutlenku węgla. To ekologiczne rozwiązanie, które chroni środowisko naturalne. Pomijając aspekty ochrony środowiska fotowoltaika to także spore oszczędności.

Obniżenie rachunków za prąd następuje już w pierwszym miesiącu użytkowania instalacji. Szacunkowy zwrot wynosi do 15 proc. rocznie, dlatego też inwestycja jest dla rolników bardzo korzystna. Warto dodać, że gwarancja na panele sięga obecnie nawet 25 lat. Daje to około 15 lat realnych oszczędności. Energia fotowoltaiczna pozwala również na całkowite uniezależnienie się od wahań cen energii pobieranej z sieci. Wszystko to sprawia, że wyposażenie się w fotowoltaikę, staje się bardzo korzystne dla gospodarstw rolnych.

Co więcej, budowa takiej instalacji pozwala na odliczenie 25 proc. od podatku gruntowego, zgodnie z przepisami o wykonywaniu inwestycji ekologicznych w gospodarstwach rolnych. Mogą one liczyć na dodatkową pomoc w postaci dofinansowania. Refundacja obejmuje koszty poniesione przez rolnika w wysokości do 50 proc. wszelkich kosztów kwalifikowanych. Dotacja należy się osobie, która prowadzi gospodarstwo rolne i podlega pełnemu ubezpieczeniu rolników.

» niższe rachunki za energię

Dzięki współpracy z nami możesz zredukować wydatki na energię elektryczną i gaz od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Bądź oszczędny!

więcej informacji

» ograniczenie emisji co2

Dzięki temu, iż Polska jest nasłoneczniona w miarę równomiernie, systemy fotowoltaiczne będą działać podobnie na terenie całego kraju.

więcej informacji

» finansowanie inwestycji

Konkurencyjne ceny, własne magazyny i ekipy montażowe działające na terenie całego kraju oraz najwyższej jakości komponenty!

więcej informacji

» niezależności energetyczna

Według ogólnodostępnych danych GUS ceny prądu z roku na rok będą rosły nawet o 9%. Do roku 2021 cena prądu z rokiem poprzednim wzrosła aż o 18%!

więcej informacji

kontakt z nami

Tworzymy Twoją bezpieczną przyszłość! Gwarancja kompleksowa do 25 lat oraz preferencyjne Eko Finansowane, a także posprzedażowe wsparcie Klienta to nasze atuty!

więcej informacji

Analizujemy opłacalność planowanych
instalacji fotowoltaicznych.

Nasi specjaliści pomogą wybrać najlepszą ofertę dla danego profilu przedsiębiorstwa Certyfikowanie specjaliści oraz doradcy z dziedziny OZE pomogą Państwa dobrać odpowiednie rozwiązania technologiczne i wsparcie ekonomiczne!

więcej informacji