×
home Oferta handlowa Technologia Nasze rozwiązania Blog Kontakt Zadzwoń 516 829 387 email biuro@forenergy.pl adres ul. Dekabrystów 41b, 42-215 Częstochowa
☰ MENU

Dzięki współpracy z nami możesz zredukować wydatki na energię elektryczną i gaz od kilku do nawet kilkudziesięciu procent.

Oferta dla Twojego Domu

Wyobrażasz sobie życie bez telewizora, komputera, pralki czy zmywarki?

To właśnie urządzenia AGD i RTV są w dużej mierze odpowiedzialne za wysokie rachunki za prąd w domowym gospodarstwie. Jednak nie musisz już obawiać się kosztów lub podwyżki cen za prąd, teraz możesz mieć w domu własną elektrownię słoneczną. Możliwe jest to dzięki fotowoltaice, a właściwie panelom fotowoltaicznym, które zamieniają energię słoneczną w elektryczną, dokładnie taką, jaka płynie w domowych gniazdkach. Budując domową elektrownię fotowoltaiczną, zyskujesz prąd, który możesz wykorzystywać do zasilenia wszystkich urządzeń działających w domu, bez obawy o to, że zużyjesz go za dużo.

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji zapraszamy!

Mniejsze rachunki za prąd to nie jedyna zaleta paneli fotowoltaicznych.

Wybierając tę opcję, dbasz nie tylko o środowisko, ale też zdrowie i komfort swoich bliskich. Panele nie produkują dymu, nie zanieczyszczają więc powietrza. Są też lepszą opcją niż elektrownie wiatrowe czy wodne, zajmują niewiele miejsca, a przy tym nie wydają żadnych dźwięków.

Domowa instalacja fotowoltaiczna sprawia, że czysta energia ze słońca pokrywa zapotrzebowanie na prąd w domu, a nadwyżka trafia do sieci. W odróżnieniu od konwencjonalnych metod pozyskiwania energii, ta ze słońca jest całkowicie odnawialna. Oznacza to, że nie wyczerpie się jak zasoby węgla, gazu czy ropy. Co więcej, domowa elektrownia słoneczna nie generuje żadnych emisji – nie zanieczyszcza powietrza, jest bezpieczna dla ludzi oraz ekologiczna.

Instalacja fotowoltaiczna wytwarza energię w ciągu dnia. Prąd produkowany jest od świtu i jedynym wymogiem działania zestawu jest po prostu dostęp do słońca. Instalacja fotowoltaiczna o mocy 1 kWp dostarcza w ciągu roku około 980 kWh energii elektrycznej, a o mocy 5 kWp nawet do 5000 kWh – jest to 100% przeciętnego zapotrzebowania prądu dla czteroosobowego gospodarstwa domowego.

» niższe rachunki za energię

Dzięki współpracy z nami możesz zredukować wydatki na energię elektryczną i gaz od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Bądź oszczędny!

więcej informacji

» ograniczenie emisji co2

Dzięki temu, iż Polska jest nasłoneczniona w miarę równomiernie, systemy fotowoltaiczne będą działać podobnie na terenie całego kraju.

więcej informacji

» finansowanie inwestycji

Konkurencyjne ceny, własne magazyny i ekipy montażowe działające na terenie całego kraju oraz najwyższej jakości komponenty!

więcej informacji

» niezależności energetyczna

Według ogólnodostępnych danych GUS ceny prądu z roku na rok będą rosły nawet o 9%. Do roku 2021 cena prądu z rokiem poprzednim wzrosła aż o 18%!

więcej informacji

kontakt z nami

Tworzymy Twoją bezpieczną przyszłość! Gwarancja kompleksowa do 25 lat oraz preferencyjne Eko Finansowane, a także posprzedażowe wsparcie Klienta to nasze atuty!

więcej informacji

Analizujemy opłacalność planowanych
instalacji fotowoltaicznych.

Nasi specjaliści pomogą wybrać najlepszą ofertę dla danego profilu przedsiębiorstwa Certyfikowanie specjaliści oraz doradcy z dziedziny OZE pomogą Państwa dobrać odpowiednie rozwiązania technologiczne i wsparcie ekonomiczne!

więcej informacji