×
home Oferta handlowa Technologia Nasze rozwiązania Blog Kontakt Zadzwoń 516 829 387 email biuro@forenergy.pl adres ul. Dekabrystów 41b, 42-215 Częstochowa
☰ MENU

Dzięki współpracy z nami możesz zredukować wydatki na energię elektryczną i gaz od kilku do nawet kilkudziesięciu procent.

Oferta handlowa

Fotowoltaika


Fotowoltaika to proces wytwarzania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Obecnie rozwój fotowoltaiki następuję bardzo dynamicznie, a słońce stanowi trzecie co do wielkości źródło energii odnawialnej na świecie.

Magazyny energii


Magazyny energii mogą pełnić dwie funkcje. Po pierwsze sprawdzą się doskonale u osób, które posiadają zamontowane instalacje fotowoltaiczne lub przetwarzają energię z innych źródeł OZE.

Kotły elektrodowe


Kocioł elektrodowy Caldera to pierwszy tak kompleksowy produkt dostępny na polskim rynku. Jest to urządzenie dwufunkcyjne, tzn. że ogrzewa jednocześnie wodę użytkową oraz współpracuje z systemem ogrzewania Twojego domu.

Pompy ciepła


Pompy ciepła zyskują coraz większe zainteresowanie w nowoczesnym budownictwie, zwłaszcza energooszczędnym. Są bezobsługowe, zautomatyzowane i ekonomiczne w eksploatacji.

1) konsultacje i finansowanie

Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie projektu!
Każdą inwestycję zaczynamy od konsultacji oraz zdefiniowana warunków brzegowy. Dzięki Eko Finansowaniu możemy pomóc także w tym zakresie.

więcej informacji

2) projekt i doradztwo techniczne

Profesjonalny projekt techniczny to gwarancja sukcesu!
Dlatego kładziemy tak wielki nacisk na aspekty technologiczne. Tylko takie podejście może być gwarancją prawidłowej realizacji.

więcej informacji

3) przygotowanie materiałów i montaż

Najwyższej jakości komponenty to podstawa naszej pracy!
Certyfikowani specjaliści OZE, pracujący na terenie całego kraju, gwarantują wykonanie montażu na odpowiednim poziomie.

więcej informacji

4) uruchomienie instalacji

Ostatnim etapem prac jest zawsze uruchomienie instalacji.
Lecz nasza praca nie kończy się na tym, staramy się by nasza posprzedażowa obsługa była kompeksowa i elastyczna!

więcej informacji

kontakt z nami

Tworzymy Twoją bezpieczną przyszłość! Gwarancja kompleksowa do 25 lat oraz preferencyjne Eko Finansowane, a także posprzedażowe wsparcie Klienta to nasze atuty!

więcej informacji

Analizujemy opłacalność planowanych
instalacji fotowoltaicznych.

Nasi specjaliści pomogą wybrać najlepszą ofertę dla danego profilu przedsiębiorstwa Certyfikowanie specjaliści oraz doradcy z dziedziny OZE pomogą Państwa dobrać odpowiednie rozwiązania technologiczne i wsparcie ekonomiczne!

więcej informacji