×
home Oferta handlowa Technologia Nasze rozwiązania Blog Kontakt Zadzwoń 516 829 387 email biuro@forenergy.pl adres ul. Dekabrystów 41b, 42-215 Częstochowa
☰ MENU

Dzięki współpracy z nami możesz zredukować wydatki na energię elektryczną i gaz od kilku do nawet kilkudziesięciu procent.

Technologia

Moduły fotowoltaiczne

Sola™ to polska marka modułów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła, zyskująca coraz większe uznanie i odważnie wkraczająca na rynek PV.

Producentem oferowanych przez nas paneli fotowoltaicznych jest Jiangsu Green Power Energy Co., Ltd, który dysponuje nowoczesną linią produkcyjną, zdolną wyprodukować moduły PV w nowoczesnych technologiach (m.in. 11 MBB), zatrudniając przy tym ponad 400 osób.
Produkcja odbywa się pod ścisłą kontrolą Afore Polska Sp. z o. o., które jest właścicielem marki SOLA.

Nasze moduły testowane są w KEZO – Centrum Badawczym Polskiej Akademii Nauk – Konwersja Energii i Źródła Odnawialne, aby być pewnym, że parametry i właściwości są zgodne z tymi, deklarowanymi przez producenta.


Inwertery

Jednofazowe (HNS):

Afore HNS to seria inwerterów jednofazowych dostępnych w zakresie mocy od 1kW do 3,6 kW. Wszystkie modele posiadają obudowę typu UNIBODY, która jest jednolitą konstrukcją aluminiową. Powierzchnia tej konstrukcji jest anodowana, co zwiększa wytrzymałość oraz skutecznie przeciwdziała utlenianiu i korozji od kwasów i zasad. Obudowa UNIBODY wraz z zewnętrznym induktorem zapewniają efektywne odprowadzanie ciepła, co znacząco poprawia niezawodność oraz wydłuża żywotność inwertera.

Komunikacja odbywa się poprzez moduł WiFi, z możliwością zmiany na moduł Ethernet. Konfiguracja połączenia z monitoringiem jest bardzo intuicyjna poprzez wykorzystanie aplikacji mobilnej.

Trójfazowe (BNT):

Afore BNT to seria falowników trójfazowych dostępnych w zakresie mocy od 3-60kW. Temperatura wewnątrz inwertera jest skutecznie zmniejszana poprzez izolację głównego źródła ciepła – induktora (znajdującego się na zewnątrz falownika, w tylnej części sekcji przyłączeniowej). Zewnętrzny radiator zajmuje całą powierzchnię sekcji roboczej inwertera, co znacznie poprawia niezawodność i żywotność falownika.

Obudowa wykonana z aluminium jest anodowana, a w przypadku modeli >17kW dodatkowo malowana elektrostatycznie, co zapewnia wysoką odporność na korozję oraz warunki atmosferyczne.

Komunikacja odbywa się poprzez moduł WiFi (z możliwością zamiany na moduł Ethernet). Konfiguracja połączenia z monitoringiem jest bardzo intuicyjna poprzez wykorzystanie aplikacji mobilnej.

kontakt z nami

Tworzymy Twoją bezpieczną przyszłość! Gwarancja kompleksowa do 25 lat oraz preferencyjne Eko Finansowane, a także posprzedażowe wsparcie Klienta to nasze atuty!

więcej informacji

Analizujemy opłacalność planowanych
instalacji fotowoltaicznych.

Nasi specjaliści pomogą wybrać najlepszą ofertę dla danego profilu przedsiębiorstwa Certyfikowanie specjaliści oraz doradcy z dziedziny OZE pomogą Państwa dobrać odpowiednie rozwiązania technologiczne i wsparcie ekonomiczne!

więcej informacji