×
home Oferta handlowa Technologia Nasze rozwiązania Blog Kontakt Zadzwoń 516 829 387 email biuro@forenergy.pl adres ul. Dekabrystów 41b, 42-215 Częstochowa
☰ MENU

Dzięki współpracy z nami możesz zredukować wydatki na energię elektryczną i gaz od kilku do nawet kilkudziesięciu procent.

Kotły elektrodowe

Fotowoltaika to proces wytwarzania energii eKocioł elektrodowy Caldera to pierwszy tak kompleksowy produkt dostępny na polskim rynku.

Obecnie rozwój fotowoltaiki następuję bardzo dynamicznie, a słońce stanowi tJest to urządzenie dwufunkcyjne, tzn. że ogrzewa jednocześnie wodę użytkową oraz współpracuje z systemem ogrzewania Twojego domu.

Energia słoneczna może być wykorzystywana do zasilania niewielkich urządzeń przenośnych, takich jaZasilany jest elektrycznie co w połączeniu z odpowiednio dobraną instalacją fotowoltaiczną pozwala oszczędzać nie tylko na prądzie ale i na opale – teraz Twoim opałem jest energia elektryczna, którą przecież produkujesz samemu.

Kocioł elektrodowy Caldera produkowany jest w Polsce a For Energy jest jego oficjalnym dystrybutorem.

Fotowoltaika


Fotowoltaika to proces wytwarzania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Obecnie rozwój fotowoltaiki następuję bardzo dynamicznie, a słońce stanowi trzecie co do wielkości źródło energii odnawialnej na świecie.

Magazyny energii


Magazyny energii mogą pełnić dwie funkcje. Po pierwsze sprawdzą się doskonale u osób, które posiadają zamontowane instalacje fotowoltaiczne lub przetwarzają energię z innych źródeł OZE.

Kotły elektrodowe


Kocioł elektrodowy Caldera to pierwszy tak kompleksowy produkt dostępny na polskim rynku. Jest to urządzenie dwufunkcyjne, tzn. że ogrzewa jednocześnie wodę użytkową oraz współpracuje z systemem ogrzewania Twojego domu.

Pompy ciepła


Pompy ciepła zyskują coraz większe zainteresowanie w nowoczesnym budownictwie, zwłaszcza energooszczędnym. Są bezobsługowe, zautomatyzowane i ekonomiczne w eksploatacji.

» niższe rachunki za energię

Dzięki współpracy z nami możesz zredukować wydatki na energię elektryczną i gaz od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Bądź oszczędny!

więcej informacji

» ograniczenie emisji co2

Dzięki temu, iż Polska jest nasłoneczniona w miarę równomiernie, systemy fotowoltaiczne będą działać podobnie na terenie całego kraju.

więcej informacji

» finansowanie inwestycji

Konkurencyjne ceny, własne magazyny i ekipy montażowe działające na terenie całego kraju oraz najwyższej jakości komponenty!

więcej informacji

» niezależności energetyczna

Według ogólnodostępnych danych GUS ceny prądu z roku na rok będą rosły nawet o 9%. Do roku 2021 cena prądu z rokiem poprzednim wzrosła aż o 18%!

więcej informacji

kontakt z nami

Tworzymy Twoją bezpieczną przyszłość! Gwarancja kompleksowa do 25 lat oraz preferencyjne Eko Finansowane, a także posprzedażowe wsparcie Klienta to nasze atuty!

więcej informacji

Analizujemy opłacalność planowanych
instalacji fotowoltaicznych.

Nasi specjaliści pomogą wybrać najlepszą ofertę dla danego profilu przedsiębiorstwa Certyfikowanie specjaliści oraz doradcy z dziedziny OZE pomogą Państwa dobrać odpowiednie rozwiązania technologiczne i wsparcie ekonomiczne!

więcej informacji