×
home Oferta handlowa Technologia Nasze rozwiązania Blog Kontakt Zadzwoń 516 829 387 email biuro@forenergy.pl adres ul. Dekabrystów 41b, 42-215 Częstochowa
☰ MENU

Dzięki współpracy z nami możesz zredukować wydatki na energię elektryczną i gaz od kilku do nawet kilkudziesięciu procent.

Magazyny energii

FotoMagazyny energii mogą pełnić dwie funkcje.

Po pierwsze sprawdzą się doskonale u osób, które posiadają zamontowane instalacje fotowoltaiczne lub przetwarzają energię z innych źródeł OZE. Po drugie magazyn energii może składować energię pozyskaną z sieci publicznej.

W obu przypadkach pozyskana energia jest składowana w magazynie, czyli specjalnym akumulatorze. Jak działa taki magazyn? Ma on dość prosty schemat działania. Jeżeli wytwarzamy energię elektryczną za pośrednictwem instalacji OZE, to taką energię przechowuje się w postaci substancji chemicznej, która po przekształceniu jest ponownie oddawana w formie energii elektrycznej. Jeżeli więc nasza instalacja wyprodukuje dużą ilość energii, jej nadwyżka zostanie zachowana i oddana w formie energii elektrycznej. Jeżeli zaś korzystamy z konwencjonalnej formy dostaw prądu z sieci publicznej, domowy magazyn energii pozwoli zachować niezależność, na przykład w razie awarii sieci.

Fotowoltaika


Fotowoltaika to proces wytwarzania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Obecnie rozwój fotowoltaiki następuję bardzo dynamicznie, a słońce stanowi trzecie co do wielkości źródło energii odnawialnej na świecie.

Magazyny energii


Magazyny energii mogą pełnić dwie funkcje. Po pierwsze sprawdzą się doskonale u osób, które posiadają zamontowane instalacje fotowoltaiczne lub przetwarzają energię z innych źródeł OZE.

Kotły elektrodowe


Kocioł elektrodowy Caldera to pierwszy tak kompleksowy produkt dostępny na polskim rynku. Jest to urządzenie dwufunkcyjne, tzn. że ogrzewa jednocześnie wodę użytkową oraz współpracuje z systemem ogrzewania Twojego domu.

Pompy ciepła


Pompy ciepła zyskują coraz większe zainteresowanie w nowoczesnym budownictwie, zwłaszcza energooszczędnym. Są bezobsługowe, zautomatyzowane i ekonomiczne w eksploatacji.

» niższe rachunki za energię

Dzięki współpracy z nami możesz zredukować wydatki na energię elektryczną i gaz od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Bądź oszczędny!

więcej informacji

» ograniczenie emisji co2

Dzięki temu, iż Polska jest nasłoneczniona w miarę równomiernie, systemy fotowoltaiczne będą działać podobnie na terenie całego kraju.

więcej informacji

» finansowanie inwestycji

Konkurencyjne ceny, własne magazyny i ekipy montażowe działające na terenie całego kraju oraz najwyższej jakości komponenty!

więcej informacji

» niezależności energetyczna

Według ogólnodostępnych danych GUS ceny prądu z roku na rok będą rosły nawet o 9%. Do roku 2021 cena prądu z rokiem poprzednim wzrosła aż o 18%!

więcej informacji

kontakt z nami

Tworzymy Twoją bezpieczną przyszłość! Gwarancja kompleksowa do 25 lat oraz preferencyjne Eko Finansowane, a także posprzedażowe wsparcie Klienta to nasze atuty!

więcej informacji

Analizujemy opłacalność planowanych
instalacji fotowoltaicznych.

Nasi specjaliści pomogą wybrać najlepszą ofertę dla danego profilu przedsiębiorstwa Certyfikowanie specjaliści oraz doradcy z dziedziny OZE pomogą Państwa dobrać odpowiednie rozwiązania technologiczne i wsparcie ekonomiczne!

więcej informacji