×
home Oferta handlowa Technologia Nasze rozwiązania Blog Kontakt Zadzwoń 516 829 387 email biuro@forenergy.pl adres ul. Dekabrystów 41b, 42-215 Częstochowa
☰ MENU

Dzięki współpracy z nami możesz zredukować wydatki na energię elektryczną i gaz od kilku do nawet kilkudziesięciu procent.

Pompy ciepła

FPompy ciepła zyskują coraz większe zainteresowanie w nowoczesnym budownictwie, zwłaszcza energooszczędnym.

Obecnie rozwój fotowoltaiki następuję bardzo dynamicznie, a słońce stanowi tSą bezobsługowe, zautomatyzowane i ekonomiczne w eksploatacji – dzięki czemu przyczyniają się do zmniejszenia zużycia paliw konwencjonalnych.

Energia słoneczna może być wykorzystywana do zasilania niewielkich urządzeń przenośnych, takich a także do obniżenia kosztów ogrzewania budynków. Wraz ze wzrostem popularności pomp ciepła rosną również powstające mity związane z ich działaniem i charakterystyką.

ST Air

Technologia EVI– Dzięki specjalnej konstrukcji kompresora (3 króćce) i dodatkowemu wymiennikowi istnieje mozliwość ogrzewania obiektu bez udziału grzałki elektrycznej do 65 oC, współczynnik COP jest na bardzo wysokim poziomie i nawet przy temperaturze – 20 oC jest wyższy niż 2.65, technologia  szczególnie przydatna w powietrznych pompach ciepła. Poprawiająca i obniżająca rachunki za ogrzewanie obiektu.

– Pompa ciepła  dostosowana do ogrzewania grzejnikowego oraz obiektów termomodernizacyjnych 
– Dolnym źródłem ciepła jest powietrze zewnętrzne przeznaczone do bezobsługowego ogrzewania wody użytkowej oraz instalacji centralnego ogrzewania w każdym budynku
– Wielostopniowe ułożenie całego obwodu chłodniczego pozwala na minimalizację wibracji oraz optymalizację parametrów pompy
– Możliwość aktywnego chłodzenia1
– Kompaktowa jednostka zewnętrzna (monoblok)
– Automatyka polskiej produkcji ST Premium Controller
– Sprężarka typu SCROLL
– Parownik TECH SET zoptymalizowany do polskich warunków klimatycznych
– Współpraca z buforem i kotłem na paliwa stałe
– Dostępnych 9 czujników pozwalających na stały nadzór nad urządzeniem
– System I-FROST specjalnie zaprojektowany algorytm przypieszający rozmrażanie i obniżający koszt eksploatacji
– Zdalny dostęp przez internet2
– Gwarancja 60 miesięcy3
– Idealnie sprawdzi się do systemu grzejnikowego
– Zawór rozprężny elektroniczny

NIBE F2040

NIBE F2040 to inteligentna i kompaktowa powietrzna pompa ciepła sterowana falownikiem. NIBE F2040 zapewnia optymalne oszczędności, ponieważ ta pompa ciepła automatycznie dostosowuje się do zapotrzebowania na ciepło w domu przez cały rok.

Ta pompa ciepła działa przy temperaturach zewnętrznych do -20 °C, osiągając jednocześnie temperatury do 58 °C po stronie zasilania. Efektywna funkcja chłodzenia pozwala pompie ciepła zapewnić komfortowy klimat w pomieszczeniu nawet przy wysokich temperaturach zewnętrznych. Dzięki inteligentnej technice cyfrowej, instalacja zapewnia kontrolę nad zużyciem energii i stanie się kluczowym elementem domu ze stałym dostępem do Internetu. Skuteczny system sterowania automatycznie dostosowuje klimat w pomieszczeniu dla zapewnienia maksymalnego komfortu, działa przy tym w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.

Fotowoltaika


Fotowoltaika to proces wytwarzania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Obecnie rozwój fotowoltaiki następuję bardzo dynamicznie, a słońce stanowi trzecie co do wielkości źródło energii odnawialnej na świecie.

Magazyny energii


Magazyny energii mogą pełnić dwie funkcje. Po pierwsze sprawdzą się doskonale u osób, które posiadają zamontowane instalacje fotowoltaiczne lub przetwarzają energię z innych źródeł OZE.

Kotły elektrodowe


Kocioł elektrodowy Caldera to pierwszy tak kompleksowy produkt dostępny na polskim rynku. Jest to urządzenie dwufunkcyjne, tzn. że ogrzewa jednocześnie wodę użytkową oraz współpracuje z systemem ogrzewania Twojego domu.

Pompy ciepła


Pompy ciepła zyskują coraz większe zainteresowanie w nowoczesnym budownictwie, zwłaszcza energooszczędnym. Są bezobsługowe, zautomatyzowane i ekonomiczne w eksploatacji.

» niższe rachunki za energię

Dzięki współpracy z nami możesz zredukować wydatki na energię elektryczną i gaz od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Bądź oszczędny!

więcej informacji

» ograniczenie emisji co2

Dzięki temu, iż Polska jest nasłoneczniona w miarę równomiernie, systemy fotowoltaiczne będą działać podobnie na terenie całego kraju.

więcej informacji

» finansowanie inwestycji

Konkurencyjne ceny, własne magazyny i ekipy montażowe działające na terenie całego kraju oraz najwyższej jakości komponenty!

więcej informacji

» niezależności energetyczna

Według ogólnodostępnych danych GUS ceny prądu z roku na rok będą rosły nawet o 9%. Do roku 2021 cena prądu z rokiem poprzednim wzrosła aż o 18%!

więcej informacji

kontakt z nami

Tworzymy Twoją bezpieczną przyszłość! Gwarancja kompleksowa do 25 lat oraz preferencyjne Eko Finansowane, a także posprzedażowe wsparcie Klienta to nasze atuty!

więcej informacji

Analizujemy opłacalność planowanych
instalacji fotowoltaicznych.

Nasi specjaliści pomogą wybrać najlepszą ofertę dla danego profilu przedsiębiorstwa Certyfikowanie specjaliści oraz doradcy z dziedziny OZE pomogą Państwa dobrać odpowiednie rozwiązania technologiczne i wsparcie ekonomiczne!

więcej informacji